+ 38 (067) 620-77-20
+ 38 (067) 620-77-30

Виготовлення ліків

5 років працює в Маріуполі унікальний рецептурно-виробничий відділ аптеки "АЗОВФАРМ" № 19. Справжня, класична аптека - тут виготовляють ліки за рецептами лікарів.

Аптечна мережа "АЗОВФАРМ" зберігає традиції аптечного виробництва завдяки співробітникам, які володіють безцінними знаннями. Адже екстемпоральне виробництво ліків в умовах аптеки – відповідальний процес. Тут потрібен високий рівень підготовки і досвіду провізорів, суворе дотримання норм і вимог, наявність спеціального сучасного обладнання, сертифікованих компонентів і реактивів.

В умовах аптеки виготовляють лікарські препарати, які не передбачені серійним виробництвом. Близько 150 прописів - мазі, емульсії, свічки, розчини, натуральні косметичні препарати за індивідуальним рецептом.

Всі субстанції, з яких готуються лікарські форми, сертифіковані в Україні. При відпустці лікарські форми проходять відповідний контроль якості.

Тільки в аптеці “АЗОВФАРМ” виробляють натуральну косметику. Гіпоалергенні креми аптечного виробництва для догляду за шкірою обличчя. Без консервантів та домішок. В асортименті - крем живильний для сухої, в'янучої шкіри обличчя, вітамінний, пом'якшувальний і протизапальний.

Дана серія має унікальні властивості, відрізняється натуральністю і ретельно розробленим складом на основі рослинних компонентів, вітамінів А, Е, рицинової і персикового масел. До складу всіх кремів входить унікальний компонент спермацет, який покращує колір обличчя, відновлює, пом'якшує і збалансовано живить шкіру. Основа кремів - ланолін, тому вони мають жирну консистенцію.

Вони дозволяють делікатно вирішувати проблеми з недоліками шкіри, зберігаючи не тільки пружність і ніжність, але і зменшують ознаки її старіння.

Ці креми не мають консервантів і косметичних ароматів, які часто викликають алергічні реакції. Це основна відмінність косметичних засобів індивідуального виготовлення від синтетичних кремів промислового виробництва. Однак важливо пам'ятати, що в цій косметиці відсутні консерванти, а тому зберігати її необхідно в холодильнику і використати протягом зазначеного терміну.

Натуральну лікувальну косметику можна придбати тільки в аптеках мережі «АЗОВФАРМ»!

Довідка: +38(0629) 51-13-33
+38(0629) 40-10-10

+38(067) 620-77-20
+38(067) 620-77-30